کاتالوگ

کاتالوگ اطلاعات کلی محصولات یا خدمات شرکت یا یک موسسه می باشد که جزیی ترین اطلاعات فروشنده یا واسطه ی آنها بعنوان نمایندگی و غیره در آن لحاظ گردیده است.

در واقع کاتالوگ ها رابط میان تولید کننده و مصرف کننده را حذف می کنند.کاتالوگ ها برای معرفی کالا یا خدمات به این اشخاص حقوقی یا موسسات، تهیه می گردند و حاوی اطلاعاتی هستند که تنها به درد آنها می خورد و این اطلاعات معمولا برای افراد معمولی کاربرد ندارد مثل کاتالوگ قطعات شبکه کامپیوتری و یا محصولات و لوازم آرایشی و بهداشتی که مختص شرکت ها، ارگان و موسسات مختلف می باشد.

چاپ کاتالوگها نسبت به دیگر محصولات چاپی به علت نوع کاغذ، اندازه و نوع چاپ گرانتر می باشد و معمولا چند لت یا سیمی و یا منگنه ای چاپ میگردند اما نوع سیمی آن پر هزینه تر می باشد و کیفیت آن باید به گونه ای باشد که برای مدت طولانی برای فروشنده باقی بماند.

کاتالوگ ها در کاغذهای بالای 200 گرم چاپ میگردند و دارای کیفیت بسیار مناسب است، زیرا هر یک کاتالوگ به یک فروشنده یا مغازه داده میشود. هزینه چاپ آن بالاست اما به معرفی دقیق محصول و یا خدمات شخص سفارش دهنده چاپ کاتالوگ بسیار کمک کرده و بازه ی زمانی توضیح نیروی انسانی را کاهش می دهد.

کاتالوگ شرکت مرکید

کاتالوگ شرکت زاگرس مبدل

کاتالوگ شرکت سینا چوب

کاتالوگ شرکت کاوات

کاتالوگ شرکت امتداد

کاتالوگ شرکت فن اوران بتن ایران

کاتالوگ شرکت 2395

کاتالوگ مبلمان راموز

کاتالوگ شرکت کن

کاتالوگ مبلمان آریا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .