پوستر

پوسترها طرح های گرافیکی هستند که جهت تبلیغات، اعلانهای اجتماعی و همچنین مشارکتهای اجتماعی، سیاسی، فرهنگی در دو ضمینه ی تبلیغاتی و اطلاع رسانی به صورت نصب عمودی( بروی دیوار، بیلبورد یا غیره)  طراحی و منتشر می شوند.

امروزه اکثر ارتباطات روزمره وابسته به تبلیغات عمومی است، تبلیغاتی همگانی و موثر در زندگی، تبلیغاتی برای پیشرفت ارتباطات و عرصه خدمات و کالاها و همچنین تبلیغاتی برای فراخوانی، هشدار دادن، باز داشتن، تشویق و ترویج کردن مسائل مهم و امثالهم. مؤثرترین ابزار تبلیغاتی که می تواند جوابگوی تمامی این مسائل شود پوستر است، که در دید همگان عرضه می شود و به دلیل قابلیت و گنجایش موارد بیشتری که در مورد موضوع دارد بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد.البته در هزارنقش پارسیان ملاک اصلی طراحی مبحث تبلیغات عمومی پوسترها می باشد.
در ضمن محل نصب پوستر، اندازه و  انجام مراحل چاپ پوستر ،جنس پوستر،  ابزار نصبی و چگونگی نصب آن از عوامل مهم می باشند که گروه همکاران متخصص در این ضمینه در شرکت هزارنقش پارسیان آماده همکاری و اجرای آن در هر اندازه و مقطع زمانی و مکانی میباشند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .