فولدر

فولدر یا پوشه وسیله ای است که می توان اسناد و مستقلات مربوط به آن را به صورت منظم و مرتب در کنار هم قرار داد و نگهداری نمود.

فولدر دارای انواع مختلفی می باشد که پرکاربردترین آنها نوع مقوایی آن است. البته امروزه فولدر دیگر یک ابزار اداری صرف نیست بلکه با افزودن طرح و نقش و رنگهای متنوع به یک ابزار عالی تبلیغاتی بدل شده است.طراحی فولدر باید کاملا دقیق و حرفه ای باشد زیرا فولدر به مانند جلدیست که از محتوای خود که باز از محصولات تبلیغاتی می باشند محافظت می کند.

در داخل آن می توان مکانهایی برای کارت ویزیت، کاتالوگ یا بروشور، لوح فشرده و یا اوراق مربوط به ثبت نام آن محصول و یا برگه های تخفیف و قرعه کشی و حتی فلش دیسک های تبلیغاتی استفاده نمود که خود محرک قدرتمند تبلیغاتی می باشد.

فولدرها دارای محدودیت اندازه نمی باشند و می توان بنا بر نیاز آنها را سفارش داد اما معمولا آنها در اندازه ی ی کاغذ A4 طراحی و چاپ می شوند.برای استحکام بیشتر می توان فولدر را با مقوای گلاسه ضخیم، مثلاً ۳۰۰ گرمی یا ۲۵۰ گرمی چاپ نمود و برای اطمینان بهتر مقوای آن را پس از چاپ با روکش سلفون مات یا براق پوشاند.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .