آرم و لوگو

لوگو در اصل یک نشان گرافیکی می باشد متشکل از تصاویر، نشانه ها و حروف که جهت شناساندن یک برند یا یک مجموعه خاص مورد استفاده قرار می گیرد، اما آرم تصویر گرافیکی ساده تری می باشد که معمولا تک رنگ بوده و جهت شناساندن یک مشخه خاص می باشد.

بطور معمول سه دسته‌ی کلی برای طراحی لوگو وجود دارد که به نوشتاری (لوگوتایپ یا مونوگرام)، تصویری و علامت اختصاری (پیکتوگرام و آرم) و نوشتاری – تصویری تقسیم میشوند که هم بصورت تکی و هم مخلوطی از همه موارد می توان از آن استفاده نمود.

داشتن یک لوگوی مناسب مترادف با اهداف شرکت نشان دهنده ی قابل اعتماد بودن و درک شعور مشتری می باشد که این بهترین نوع تبلیغ است و در کنار آرم مناسب در اوراق اداری، فامتور فروش و غیره نوعی علامت امضای اعتماد شرکت می باشد، پس داشتن یک لوگو یا آرم مناسب یکی از ستونهای فراهم ساختن یک فعالیت تجاری مناسب می باشد.

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .