کارت ویزیت

کارت ویزیت در اصل وسیله ایست برای معرفی و راههای تماس با شما که در قالب یک طرح مربوط به حوزه ی فعالیت شما طراحی می شود.

باید بخاطر داشت همراه داشتن کارت ویزیت در اصل نشان دهنده ی شخصیت کاری شما و همچنین مهم بودن فعالیت شماست، پس اگر در هر صورتی وقتی نام شما و یا حوزه ی فعالیت خود را بدین گونه ارائه می کنید به علت کم بودن وزن و حجم آن توسط اشخاص نگهداری می شود و شانس تماس با شما را افزایش می دهد.

یک طراحی هوشمندانه به شرکت شما کمک میکند تا در میان این رقابت ها دوام بیاورید.هویت شرکت شما اعتبار شماست که به عنوان یک شرکت با یک کارت ویزیت تازه معرفی می شود و می توان با داشتن طرحهای نوین و خلاقانه افراد را جذب نمود و با استفاده از مهمترین بخش مغز که همان ضمیر ناخودآگاه است آنها را مجاب به نگهداری از کارت کرد تا با شما تماس بگیرند.

اندازه ی کارتهای ویزیت معمولا استاندارد است اما می توان بنا بر نیاز اندازه ی آنها را تغییر داد و حتی تغییرات ظاهری به آنها افزود و از جنس های مختلف برای آن استفاده کرد که معمولترین آنها انواع کاغذها می باشند.

کارت ویزیت شرکت باغ چین

کارت ویزیت شرکت میراکل

کارت ویزیت وکالت خانم حسنیان

کارت ویزیت مغازه جوهری

کارت ویزیت کارواش کامران

کارت ویزیت بنیاد ملی شمسان

کارت ویزیت بفروشگاه هیوندا یدک کارا

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .