اوراق و ست اداری

اوراق و ست اداری به جمیع اسنادی مثل سربرگ، پاکت نامه، کارت ویزیت و غیره در کنار مواردی از جمله برگه های  یادداشت، اوراق مالی و اداری، نامه های پرسنلی، قرارداد ها گفته می شود.

در اصل اوراق و ست اداری نماینده نظم، پرستیژ و قدرتمند بودن شرکت یا ارگان خاص می باشد، بدلیل استفاده همه ی افراد شرکت از این اوراق، ظاهر زیبایی به امور اداری داده شده و بجز نظم گیری فعالیت پرسنل شرکت، برای افرادی که برای امور انجام تعامل با شرکت وارد مجموعه می شود، زیبایی ، اطمینان و اقتدار شرکت را به ارمغان می آورد.

همیشه باید طراحی اوراق اداری با کارت ویزیت، بروشور، کاتالوگ و غیره همگون باشد تا بهترین تاثیر را بگذارد و همچنین باید بنا بر مجموعه محتویات داخل آن که بصورت پیش فرض دارای کارت ویزیت، سربرگ، پاکت نامه و برگه های یاداشت می باشد را تغییر داد.

بهتر است اندازه کاغذ ها را بصورت استاندارد صفحه ی A4 در نظر گرفت تا در مجموعه اوراق اداری نظم باشد اگر کاغذ هایی با سایز A5  و یا غیره در مجموعه اوراق بود بتوان آن را به راحتی در اوراق قرار داد.

ست اداری دکتر شاپوری

ست اداری دکتر نبی‌زاده

ست اداری دکتر بنی‌صدر

ست اداری دکتر نعمتی

ست اداری مرکز زعفرانیه

ست اداری دکتر رائد

ست اداری دکتر کرمانی

ست اداری دکتر گرجی

ست اداری دکتر سیخ الاسلامی

ست اداری دکتر حسینی

ست اداری دکتر یگانه

ست اداری دکتر محرری

ست اداری مرکز رایاگرین

ست اداری دکتر منافی

ست اداری دکتر آذرفر

ست اداری دکتر سمیعی

ست اداری دکتر کشکولی

ست اداری مرکز ساغر

ست اداری کلینیک میراکل

ست اداری کلینیک میراکل

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .