درباره ما

چاپ هزارنقش پارسیان در سال 1385 فعالیت خود را آغاز نموده و در راستای مشتری مداری، کیفیت بالای خدمات چاپی، روابط حرفه ای و تمایز محصولات مشتریان حرکت می کند که به لطف پروردگار و استفاده از به روز ترین ماشین آلات صنعت چاپ، بسته بندی، نیروی انسانی متخصص، در کنار نوین ترین شیوه ها در بازاریابی، ایده پردازی و تشکیل اتاق فکر متشکل از طراحان، کارشناسان بازاریابی، متخصصان صنعت چاپ و بسته بندی به همراه تلاش مدیریت و توانایی پرسنل مجموعه، جهت بهترین نتیجه ها فعالیت خود را ادامه می دهد تا با تداوم این روند با مجموعه های مختلف شاهد موفقیت روز افزون خود باشد.

فلذا تحقیق و توسعه در زمینه طراحی و چاپ جزو برنامه روزمره مجموعه می باشد که به وسیله ی همین راهکار می توانیم با افتخار ادعا کنیم که همیشه یک قدم از رقبای خود جلوتر هستیم و در راه خدمت رسانی به مشتری های گرامی پیشتاز باشیم.

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .