موسسه چاپ هزار نقش پارسیان - قلب سالم در کار و فعالیت

قلب سالم در کار و فعالیت

قلب عضو راسخ در بدن می باشد که سرچشمه هر نوع فعالیتی در بدن است، درست است مغز فرمانده اصلیست اما باید در نظر داشت نبود مکانیزم واحد در بدن افراد حتی اگر مغز سالمی هم داشته باشند باز نمی توانند فعالیت جسمی مناسب داشته باشند.

بنابراین اگر ما به عنوان نه فقط یک عضو بلکه اصلیترین قسمت بدن آن را در نظر داشته باشیم بیشتر مراقب آن خواهیم بود و این نکته را خواهیم دانست که در فعالیت های اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و غیره بهترین کارایی را خواهیم داشت، حتی متخصصان دریافتند که باور های قدیمی در مورد قلب اشتباه نبوده و واقعا قلب در قبال احساسات و عواطف عکس العمل انجام می دهذ و حتی در شکست های عشقی و حسی که اصطلاح``قلبم شکست`` دقیقا درست است و واقعیت بخشی از قلب آسیب می بینید که بافت و مویرگهای آن گاره می شوند.

حال با این نکات گفته شده باید در نظر داشت که قلبهای سالم چه از لحاظ معنوی و چه جسمی می توانند قلب یک مجموعه را به درستی به حرکت در آورند و بهترین کارایی را با راندمان مالی و نیروی انسانی داشته باشند. از این رو برخی ادارات و موسسه ها به ایم مقوله توجع کرده و همیشه در صدد براورده کردن آرامش قلبی پرسنل می باشند.فبها این مبحث در کشور خیلی جدید می باشد و پروسه ی روانشناختی آن هنوز به درستی مطرح نشده است فلهاذا اکثر مدیران ارگانها و شرکتها این مقوله را فقط در حد پرستیژ و اصطلاح با کلاس بودن قبول دارند و جمبه عملی آن را بی نتیجه می دانند.

اگر مبحث مدیریت سنتی، مدرن و پست مدرن را بررسی نماییم متوجه می شویم هنوز مدل کاملی از نقش جسمی و معنوی قلب در کار و فعالیت مشخص نیست و به طور معمول بصورت خود جوش و سلیقه ای توسط مدیران مورد استفاده قرار می گیرد.با امید به ابنکه نقش قلب و همچنین انواع روانشناسی کار در ایران مورد توجه قرار بگیرد.

در آینده در مورد مقوله های اجتماعی،فرهنگی، عقیدتی و روانشناختی کار خواهیم پرداخت.

منبع: شرکت چاپ هزارنقش پارسیان

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .