موسسه چاپ هزار نقش پارسیان - تاریخچه بروشور

تاریخچه بروشور

بروشور نوع دیگری از تبلیغات نوین با طراحی کاغذ مخصوص خود می باشد که در اصل طرحی مابین تراکت و کاتالوگ است که بنا بر نیاز می توان از انواع دو دلت تا چهار لت آنها(منوط به تای آنها) استفاده نمود. بروشور نسبت به کاتالوگ ارزانتر است و طراحی آن به شکل تصاویر همراه با توضیحات مختصر و مفیده یک محصول یا خدمات مشخص می باشد که در بازه ی زمانی کوتاه با طرح و حجم کم بهترین کارایی تبلیغاتی را دارا می باشد که معمولا به اشکال مستعطیل تولید می شوند اما بنا بر نوع کاربری اشخاص مختلف طرح های دیگر نیز استفاده می شود مثلا برای یک فست فود می توان بجای طرح پیش فرض مستعطیل از طرح مثلثی(برای طرح پیتزا) استفاده نمود.

اکثر استفاده بروشور ها در معرفی، اطلاعات بیشتر و جانبی همراه محصولات استفاده می شود که معمولا با کاغذ تحریر می باشد و تک رنگ بوده و بیشتر جنبه اطلاعاتی دارند تا تبلیغاتی. البته باید در نظر داشت که طراحی بروشور ها فقط محض معرفی محصولی خاص می باشد و اگر قصد معرفی و توضیحات بیشتر محصولات را داشته باشیم کاتالوگ انتخاب مناسب تری می باشد.

اولین بروشور ها از تراکت هایی بوجود آمد که حجم بزرگی داشتند معمولا A4  و برای رسیدن به دست مشتریان یا نگهداری توسط آنها، تراکت ها را تا می کردند که هم باعث نامفهوم شدن اطلاعات می شد و هم ظاهر زشتی به تراکت می داد که شبیه یک کاغذ زباله می شند. در این زمان متخصصان امور تبلیغاتی به فکر چاره برای رفع این نقص برآمدند. آنها با مشاهده اینکه افراد پس از دریافت تراکت های بزرگ آن را تا می کنند ایده ای به ذهنشان خطور کرد و تصمیم به طراحی نوعی کاغذ و طرح تبلیغاتی افتادند که از زمان تولید تا خورده باشند و تصاویر و نوشته ها به موازات زاویه های کاغذ چاپ شوند و از هر تا به تای دیگر نوشته ها و طرح ها همگون و یا متفاوت باشد، اینگونه بود که بروشور به معنی خلاصه بخشی از جزوه و یا نوشته متولد شد.

بروشور، انقلابی در سیستم تبلیغاتی بوجود آورد، طرح بوجود آمده به شکلی نوین با حالت تای چند عددی خود جزو محبوب ترین نوع طراحی تبلیغاتی شد و با دارا بودن هزینه ی بسیار مناسب و کاربرد ایده آل به گزینه ی اصلی طراحان گرافیکی، تولید کنندگان محصولات چاچی و مشتریان آنها تبدیل گشت.

بدین منظور شرکت چاپ هزارنقش پارسیان از بهترین طراحان موجود به همراه ایده های جذاب و نوین برای خلق طرح های بروشور مورد نظر مشتریان استفاده می کند و با در اختیار داشتن همزمان تجهیزات چاپی ممتاز سعی در ارائه بروشورهای بی نظیر را دارد. 

منبع: شرکت چاپ هزارنقش پارسیان

 

لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است. چاپگرها و متون بلکه روزنامه و مجله در ستون و سطرآنچنان که لازم است و برای شرایط فعلی تکنولوژی مورد نیاز و کاربردهای متنوع با هدف بهبود ابزارهای کاربردی می باشد. کتابهای زیادی در شصت و سه درصد گذشته، حال و آینده شناخت فراوان جامعه و متخصصان را می طلبد تا با نرم افزارها شناخت بیشتری را برای طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

 عضویت در خبرنامه

 تماس با ما

آدرس: تهران، خیابان  جمهوری، خیابان ظهیر الاسلام، کوچه مشیرالمعظم. پلاک۱۶. واحد ۱۸
شماره های تماس : ۷۷۶۱۳۶۱۰ - ۷۷۶۱۳۲۵۴                کد پستی: ۱۱۴۷۹۳۶۹۱۱
**لطفا قبل از مراجعه با مجموعه هماهنگ فرمایید**
ایمیل:      info@1000chap.com
شماره مستقیم : ۰۹۱۲۳۷۶۸۰۳۶

 آخرین نمونه کار ها

تمامی حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به موسسه چاپ هزار نقش پارسیان می باشد .